הכנסה פסיבית מהבית עם שיווק שותפים זו אשליה?

הכנסה פסיבית מהבית עם שיווק שותפים האם זה אפשרי? הרי כל מי שמכיר את תחום שיווק השותפים יודע שכאשר משווקים מוצר בשיטה הזו מרוויחים ממנו עמלה חד פעמית ולא פסיבית, אז איך אפשר בכל זאת להרוויח הכנסה פסיבית? צפו בסרטון ההסבר:

הכנסה פסיבית מהבית אמיתית יציבה למשך הרבה שנים יכולה לקרות רק עם מוצר נצרך מאוד שכל לקוח באמת צריך אותו. תחשבו שאתם יכולים להיות כמו חברת חשמל, הלקוחות שלכם לא יכולים לחיות בלי המוצר שלכם, בלי חשמל הם לא יכולים להפעיל מזגן בבית, להדליק את האורות, לבשל, להשתמש במקרר, מיקרוגל, להתקלח עם דוד חשמל ועוד. אם לקוח לא משלם לחברת החשמל החברה מנתקת לו את החשמל. אף לקוח לא יכול להפסיק לשלם וחברת החשמל מרוויחה הכנסה פסיבית – כסף קבוע מכל לקוח למשך שנים רבות!

גם אתם יכולים אבל לא עם שיווק שותפים, כי עם שיווק שותפים כל מוצר שמשווקים מרוויחים עמלה חד פעמית ועמלה חלקית, זאת אומרת אם למשל שיווקתי בשיווק שותפים מוצר של קורס דיאטה, מי שקנה את הקורס קנה אותו להמחשה במחיר של 1000 שקלים ואני כמשווק הרווחתי 300 שקלים עמלת שיווק שותפים, אבל העמלה היא חד פעמית ולא פסיבית. אין כאן הכנסה פסיבית מהבית. בשביל להרוויח עוד 300 שקלים אני צריך למכור את המוצר שוב ושוב, אני צריך לעבוד. אני לא יכול להפסיק לעבוד ולשבת רגל על רגל ושהכסף ימשיך להכנס כל חודש או כל שנה שוב ושוב, נכון? אני צריך להמשיך לעבוד. אבל יש שיטה בה כן אפשר להרוויח הכנסה פסיבית מהבית ! ולא שיווק שותפים.

הכנסה פסיבית מהבית אמיתית למשך שנים רבות בשיטה חדשה

בשיטה הזו מרוויחים הכנסה פסיבית מהבית כאשר בעצם מוכרים אתרים ללקוחות, כל בעל עסק צריך אתר, מאז מגיפת הקורונה בעלי העסקים עוד יותר הבינו שהם חייבים להיות דיגיטלים, האתר הוא חלון הראווה של העסק, אם לעסק אין אתר זה אומר שבעל העסק לא נמצא בגוגל ולקוחות לא מגיעים אליו. לכן מדובר במוצר נצרך, בעל אתר לא יסגור את האתר שלו כי אם הוא יסגור את האתר שלו זה בעצם אומר שהוא סוגר את העסק שלו!

האם כל אחד יכול לבנות אתרים יחסית בקלות? מסתבר שכן! עם מערכת אתרים בקליק איתה אני עובד, לא צריך בכלל לדעת לבנות אתרים, פשוט בוחרים אתר מוכן מתוך מאות אתרים מוכנים, מחליפים טקסטים ותמונות, וזהו, יש לך אתר! אין צורך לדעת תיכנות, אין צורך לדעת דבר, פשוט להקליק כמה קליקים עם העכבר והמקלדת ויש לכם אתר! מדובר במערכת מקצועית שמיועדת לאנשים שלא יודעים לבנות אתרים.

לפרטים נוספים איך לייצר הכנסה פסיבית בשיטה הזו לחצו כאן