האם מה שאתה עושה ביום יום, משקף את מי שאתה באמת?

הדבר החשוב ביותר בחיים האלה הוא האושר, אבל האם מה שאתה עושה ביום יום, משקף את מי שאתה באמת?
שני שליש מהאנשים הולכים לרופא בגלל מתח נפשי. מתח נפשי הוא גורם הגבוה בעולם לסיבות המוות. הרבה אנשים חושבים שאם תעבוד ממש קשה במשך שנים אז תצליח. זה נכון, השאלה כמה זמן זה יקח ואם בזמן הזה תעשה גם דברים שמשקפים את מי שאתה באמת?
רוב האנשים חושבים שצריך לעבוד לפי המשפט NO PAIN NO GAIN – בלי כאבים, אין השגים.
אני אומר שאפשר גם אחרת. אני אספר לכם סיפור. היה בחור שעבד קשה 24 שעות ביממה, במשך שנים וזה גרם לו להצלחה עסקית אדירה אך זה עלה לו במעט חוויות ובמעט זמן עם המשפחה. הוא לא זוכר חוויות של המשפחה למרות שפיזית היה שם, זאת משום שהיה כל הזמן טרוד לגבי העסקים איך עוד לעשות כסף והסידורים… הוא שכח את המטרה המרכזית של החיים שזה להנות כי חיים רק פעם אחת. האמת שהמחשבה הכללית שאנחנו צריכים להקריב הרבה דברים בשביל להצליח היא סוג של שקר. אני לא אומר לא לתת 100%, אבל אתם צריכים לדעת כיצד לנהל נכון את החיים שלכם, אתם צריכים להנות מהחיים כבר עכשיו. כיצד ספורטאי מקצוען עובד? הוא עושה הפסקות ומנוחה בין האימונים והמשחקים. הוא לא מתאמן כל היום בלי הפסקה!!

מה הדבר שהוא מעל הכל בחיים ואנשים שוכחים ? אפילו יותר מלעשות כסף ולהגשים יעדים!

3 קהילות שונות בפנסלבניה, לא מתו בכלל מהתקפי לב, שנים רבות לקח למדענים לחקור ולהבין מדוע הסטטיסטיקה המופלאה הזו קיימת בקהילות האלה. לבסוף גילו שלקהילות האלו היו קשרים עם חברים ומשפחה מעל הכל, תמיכה אחד בשני מעל הכל. אנשים שמרגישים יותר טוב ויותר ביטחון בחיים שלהם. אז בפעם הבאה כאשר יש לכם שיחות עסקים בטלפון בזמן שאתם עם המשפחה, תכבו את המכשיר! כשאהובתך, ילדיך או חבריך הקרובים מדברים איתך תהיה 100% מפוקס בהם ולא תדבר איתם בזמן שאתה כותב אימייל.. ותענה להם "כן… כן…. כן…." כשלמעשה חצי מהדברים שהם אומרים אתה לא באמת מקשיב. צריך להיות לך הכוח של לדעת לעזוב, להפסיק, להפחית את המינון, לנהל את העבודה ואת החיים על הצד הטוב ביותר. זה ההבדל בין מאבק להצלחה לבין שליטה בדרך להצלחה.

תגובה אחת ל “האם מה שאתה עושה ביום יום, משקף את מי שאתה באמת?”

  1. אהבתי את הסיפור. מה שמוכיח שחייבים להנות מהחיים ולהיות עם חברים
    ולא להסתגר בבית מול מסך הטלויזיה והמחשב זה נוח אבל זה בסופו של דבר פוגע
    ומונע ממך חיי חברה נורמלים ואמיתיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *