מה היית עושה, אם היית יודע שבעוד שנה היית הולך למות?

האם היית ממשיך לחיות את חייך כמו היום? האם היית מפסיק לעבוד מהבוקר עד הערב ונמצא יותר עם המשפחה והחברים מאשר רק לחשוב איך לעשות כסף? אם מחר תמות, אחרי המוות שלך האנשים הקרובים לך בחייך, משפחה, חברים וילדים… ידעו כמה אתה אוהב אותם ויזכרו מספיק חוויות איתך?
למה שלא תתחיל לחשוב על זה עכשיו כשיש לך אפשרות מאשר אם היית עכשיו מרותק למיטה מאושפז ומחובר לאינפוזיה, בלי יכולת לזוז, בלי יכולת לעשות דבר חוץ מרק לחשוב ולהתחרט על כל הדברים שלא הספקת לעשות בחיים שלך?

אנשים רוב היום עובדים או מרותקים למסך טלויזיה ומחשב שנועד בעיקר לשעשע להם את המוח ולהעביר להם את הזמן !
אנשים עובדים רוב היום ורוב החיים וזה דבר דפוק. אנשים מתעסקים במטרות ויעדים בעיקר של לעשות כסף ותיארים כלשהם במקום לחיות ולהנות כבר עכשיו. כולם תמיד חושבים שאם הם ישיגו משהו מסוים אז יהיה להם טוב. זאת לא המחשבה הנכונה ! אנשים חיים בתוך הבועה שיצרו לעצמם. הם חיים לפי תרבות, מנהגים וחוקים שהומוצאו על ידם, במקום שליטת עבדים כמו שהיו בהסטוריה היום יש עבדות מודרנית שזה אנשים למעלה שמדפיסים שטרות כסף המכריחים אותנו לעבוד במעגל ולקבל משכורת מועטה ולעבוד אצלם ולהיות חלק מהמכונה והשליטה שלהם. מי שהמציא את הכסף הוא גאון.
מה אני אגיד לכם, הלוואי שהיה מישהו להגיד לי את זה לפני שנים !!
אני כעת מסתובב סביב הקבר שלי בבית הקברות, תוהה כמה זמן אחרי המוות שלי מישהו יזכור אותי, האם אזכר כאדם שנתן, השפיע ועזר לאחרים ולעולם? או האם אזכר כעוד אחד שחי כמו עבד ועזר להפעיל את מכונת המטריקס שלוקחת ממני מיסים ושולטת אפילו במדינות. העולם הזה מלא באינטרסים, כל אחד מהווה אינטרס של מישהו אחר, מחנכים אותנו שזה הגון וכך עובד העולם. זה נכון שכך עובד העולם ולעולם העולם לא יהיה הגון ב100%. אבל אני לפחות רוצה לדעת שעשיתי משהו ולא הייתי רק חלק מתוכנית של מישהו.

זה לא משנה מה אתם בפנים, זה לא משנה מה אתם יודעים או חושבים שאתם מסוגלים, מה שמשנה זה הפעולות שלכם כלפי חוץ !!
תפסיקו להיות חלשים, תפסיקו לוותר לעצמכם ולאחרים, תתחילו לחיות את החיים, תעזרו אומץ וביטחון בזוגיות, באהבה, בביטחון עצמי, בלהרים את המטרות שלכם כלפי מעלה !!
התנתקו כבר מהדברים הכואבים שהיו בעבר שלכם, מהקשיים והכאבים, הבחירה להצלחה שלכם תלויה בכם בלבד. אף פעם לא מאוחר!! תמיד אפשר להשתנות!!
אם תאמינו בזה ותחליטו כבר היום !
תהיו מסוגלים לעשות הכל !

תגובה אחת ל “מה היית עושה, אם היית יודע שבעוד שנה היית הולך למות?”

  1. אני קראתי את חשוב והתעשר וגם את מדע ההתעשרות עכשיו אני קורא בבלוג של צחי חחחח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *