תובנות מהסרט הסוד – מעורר השראה לחיים

הסרט "הסוד" הוא הסרט הפופולרי ביותר בתחום ההתפתחות האישית. אם לא צפית, צפה בו עכשיו !! רבים מאלו שכן צפו, לא מיישמים אותו ולכן חשוב לצפות שוב או לפחות לקרוא מה שכתבתי למטה.
הנה הסרט המלא לחצו עליו לצפייה:

הנה חלק מהתובנות שלקחתי מהסרט:
1. להתחיל קודם מלהכיר תודה בדברים שיש לי ולדעת להנות מהם. להודות לאנשים שהם בחיי וכך הם ירצו להמשיך לעשות לי טוב. רעיון טוב כיצד לא לשכוח לחשוב להודות פעמיים ביום על דברים זה לקחת אבן קטנה, לשים אותה בכיס ולקרוא לה "אבן התודה", בכל פעם שניתקל בה כשנוציא אותה מהכיס, בעיקר בבוקר ובערב וכשנחליף בגדים – נזכור להגיד תודה. זאת לא צריכה להיות מטלה כי המטרה היא להרגיש טוב.

2. לא להתעסק במחשבות שליליות ובדברים שלא הייתם רוצים שיהיו לכם בחיים, כולל לא על דברים שליליים מהעבר וגם לא מההווה. יש לחשוב על דברים חיוביים ולא סתם לחשוב, אלא לעשות הדמיה וממש להרגיש אותם ולחוות אותם בראשנו ובתחושתינו. כי מחשבה לא מספיקה, יצירת ההרגשה והחוויה תעזור לנו ליצור מצב רוח טוב ובכך באופן אוטומטי חיים יותר חיוביים ושלווים, כך גם באמת תפעיל
את כוח המשיכה כדי שהדברים האלו יגיעו אליך יותר מהר. אתם צריכים להאמין באופן מלא שאתם ראויים לדברים שאתם רוצים להשיג.

3. "כשאתם מדמים, אתם יוצרים", ביקשנו מספורטאים לדמיין תרגילים מהספורט וחיברנו אותם למכשירים טכנולוגים, למרבא הפלא השדר של המוח היה אותם תדרים בדיוק המופעלים בעת עשיית הספורט עצמו! אפילו אותם שרירים בגוף הופעלו. הדבר המופלא הוא שהמוח לא יודע להבחין האם משהו קורה באמת או לא קורה בכלל. מכירים את זה שלפעמים אתם חולמים שאתם עושים פעילות כלשהי או נבהלים ממשהו ואז אתם מתעוררים? או אפילו הגוף שלכם זז בטעות כי הוא קיבל פקודה מהמוח לעשות משהו שקורה בחלום ואז הגוף זז למרות שהגוף צריך לשכב במיטה ולא לזוז כי זה בסך הכל חלום! אם תהיו שם במחשבה – תהיו שם גם עם הגוף. אתה רוצה להיות אדם מצליח? תתנהג כבר עכשיו ככזה ואנשים יתייחסו אליך כך. חשוב והתעשר ! חשוב והשג ! בדומה אל מדע ההתעשרות ההבדל בין אנשים חיוביים שמצליחים בהרבה דברים שהיו רוצים לעומת אלו שלא, זה שהאנשים המצליחים מתרגלים את הדברים האלו על בסיס יומי ולא כדבר חד פעמי. דרך טובה היא ליצור לוח חזון ומטרות ועליו להדביק תמונות של דברים שאתם רוצים להשיג. ציטוטים "הדמיון הוא הכל. זהו הקדימון למה שיקרה בחיים" (אלברט אינשטיין, 1879-1955). כל יום לעצום את העיניים ולחשוב על המטרות והשאיפות כאילו הן כבר הושגו. אם אתה אמן, ואתה כותב, מצייר, מפסל ועוד… יש לך כוח רוחני וגדול בתוכך לייצר דברים באמצעות הדמיון שלך. אך אם האומנות שלך מתעסקת
בדברים שליליים – זה משפיע על עצמך ועל הסובבים אותך לעיתים אף יותר ממה שיכול לקרות לבן אדם רגיל, כדאי לשנות את זה.

4. כסף – גדלתי במשפחה שבה לאבא שלי היו הרבה מחשבות שליליות וכך גם הוא חינך אותי, שכסף לא גדל על העצים, שאנשים עשירים זה רק אנשים רעים שהונו אחרים או הצליחו באמצעות קומבינות וקשרים או סתם מזל. "אתה רוצה את זה? למה מי אתה חושב שאני, רוטשילד?" זה היה משפט ידוע של אבא. אז אני חונכתי שכסף זה דבר שקשה להשיג וצריך בשבילו להיאבק ולעבוד קשה כל החיים. אבל כשאתה מתחיל להאמין שדברים טובים באמת יכולים לקרות לך, בזכות האמונה החזקה הזאת יתחילו לעלות לך דיי בקלות רעיונות ודרכים איך להשיג את המטרות האלה כאשר חלק מהדרכים הללו יהיו פשוטים וקרובים מתחת לאף. הסיבה שרוב האנשים לא מצליחים זה כי הם מראש לא מאמינים שהם יצליחו ולכן גם מאוד קשה להם להסתכל על הזדמנויות שיש להם מתחת לאף במשך חיי היום יום ולא מנצלים אותם. הם גם לא יתמידו כמו שאתה תתמיד. כך שאם אתה מאמין חזק בזה שאתה יכול אתה כבר עוקף 90% מהאכלוסייה !

5. הצלחה במערכות יחסים – התחילו לאהוב ולהעריך את עצמכם ואל תצפו לקבל אישורים מאחרים או מבני הזוג. איך לאנשים אחרים יהיה כיף אתכם אם לכם לא כיף עם עצמכם? ברגע שתאהבו את עצמכם ותחשבו דברים חיוביים על עצמכם כך אנשים שסביבכם יעריכו אתכם גם.

6. כדורי פלסיבו הם כדורי דמה שאין להם השפעה כלל – במחקרים רבים קורה שאצל חלק מהאנשים הוא יכול לייצר תגובה חיובית יותר אפילו מהתרופה האמיתית. כי האנשים לא יודעים שהוא כדור דמה וחושבים שהוא כדור אמיתי ובכך הם מאמינים במשהו לא אמיתי ובאמצעות המחשבה הזו משפיעים על הגוף שלהם וגופם מתרפא לבד. בסרט ישנם עדויות של מספר אנשים שהיו חולים במחלות שכוחות מרפא, היו במצבים שבהם הרופאים לא נתנו להם סיכוי ובזכות האמונה שלהם קרו להם ניסים.

7. ישנו שקר שאין מספיק טוב בעולם לכולם, ישנו שקר שיש מחסור בכסף, בעבודה. בתקשורת מראים שיש הרבה דברים שליליים בעולם, מגבלות ומחסור במשאבים ומתרכזים בהם כי זה מוכר וזה מחזיק אותנו איפה שאנחנו. זאת המטרה שלהם. אבל האמת היא שיש הרבה יותר טוב ממה שהם מציגים וממה שרוב האנשים חושבים.

8. בני האדם הם גוף המכיל אנרגיה שחלק ממנו הוא החלק של היקום שיצר את הבריאה. זה אומר שיש לנו פוטנציאל וכוח של הבורא עבור החיים שלנו.יש לנו כוחות בלתי מוגבלים ובלתי מנוצלים. אין לוח בשמיים שבו כתוב כל מה מטרות החיים שלך, אלא אתה יוצר את המטרות האלה. אתם משכתם את עצמכם לסרט הזה עכשיו, אתם משכתם את עצמכם לבלוג של צחי רוזנטל. זו הבחירה שלכם אם לקחת את זה ולהשתמש בזה. אבל שימו לב שמשכתם את זה אליכם. אל תתעלמו ממה שאתם מושכים וכמהים אליו כי כנראה שזה חשוב לכם מאוד.

בהצלחה !!

פייסבוק של צחי רוזנטל : www.facebook.com/tzahi.rozental

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *