מטבעות דיגיטליים להשקעה – מטבעות דיגיטליים שכדאי להשקיע בהם

אם אתם מחפשים מטבעות דיגיטליים להשקעה או במילים אחרות השקעות קטנות עם פוטנציאל רווח גדול, כדאי שתקראו את המאמר עד הסוף כדי שתוכלו לגבש דעה לגבי השקעה במטבעות דיגיטליים שיותר כדאי לבחון אותם.
אך לפני שנתחיל לדבר על מטבעות דיגיטליים להשקעה חשוב לציין שאין המאמר מהווה ייעוץ או המלצה כלשהי, והאחריות להשקיע במטבעות דיגיטליים היא על המשקיע בלבד.

3 מטבעות דיגיטליים שכדאי להתייחס אליהם

הראשון הוא כמובן הביטקוין – הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הנפוץ ביותר והשווי שלו נכון לנקודת הזמן הנוכחית עומד על כמעט 60 אלף דולר.
משקיעים שהשקיעו במטבע לפני 5 או אפילו 10 שנים קודם לכן, כיום הם מורווחים במיליונים.
הסיבה היא מאוד פשוטה – ישנם אנשים שקנו לפני כמה שנים ביטקוין כאשר הוא היה שווה משהו כמו כמה דולרים בודדים, והיום הוא שווה עשרות אלפי דולרים, אז בחשבון פשוט זה אומר שהערך של הכסף של אותם משקיעים קפץ במונחים של דולר, יורו, שקל וכו..

המטבע השני הוא איתריום והוא נחשב לשני בגודלו אחרי הביטקוין.
המאפיין החיובי של האיתריום קשור לעובדה שהמטבע קשור לשירות חוזים חכמים ובכך אותו הצורך באותם החוזים מקנה לו עתיד די מבטיח.
חוזים חכמים הם חוזים שבאים לתת מענה חדש ופתרונות חדשים בנושא חוזים מהותיים, וזה הוא שירות או מוצר שיש בו צורך די ברור.
לכן השקעה באיתריום תהיה השקעה די חכמה משתי סיבות אלה.

המטבע השלישי הוא BNB והוא כרגע עומד על ערך של 500$ ליחידה.
הביאנבי הוא כרגע באחוזי עלייה הגבוהים ביותר ויש אומרים שהוא יחשב למטבע הדיגיטלי השלישי בגודלו.
ה-ביאנבי או ה- Binance הוא קשור למערכת בורסת מטבעות קריפטוגרפיה המספקת פלטפורמה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים שונים.
נכון לשנת 2021, בינאנס היא בורסת המטבע, הגדולה ביותר בעולם מבחינת נפח המסחר.

השקעות קטנות עם פוטנציאל גדול

השקעה במטבעות דיגיטליים היא לא עניין של מה בכך.
ברגע שנכנסים לפלטפורמת מסחר ומסתכלים על עליית ערך המטבעות הדברים עלולים להראות שונים מכל הסבר שניסיתם לגייס לטובת ההשקעה החכמה שלכם, אך חשוב לזכור שמצדכם הכי חשוב הוא לחקור אודות המטבע לפני שאתם משקיעים בו ולהשתדל להבין כל מה שאתם יכולים ולגבש דעה משלכם בנושא המטבע הדיגיטלי שמעניין אתכם.

דבר אחד לגבי מטבעות דיגיטליים שחשוב להבין, שהגרפים שמסתכלים עליהם בפלטפורמת המסחר זה לא דבר כל כך יציב ולא צריך להתרגש מכל פיפס של עלייה אלא לחקור מה הוא המטבע, למה הוא נועד, ומה הרעיון מאחורי וכו.

ללמוד איך לסחור במטבעות דיגיטליים

אם אתם רוצים ממש להתמקצע בתחום המטבעות הדיגיטליים – זה יכול להיות רעיון רווחי בהחלט, כי הנושא מעניין הרבה אנשים והידע בנושא יכול להיות ממש נכס.
סביר להניח שאתם גם בטח כבר מכירים לפחות אדם אחד שהוא תלמיד של צחי רוזנטל (מייסד האתר) והוא מרוויח בדרך כזו או אחרת מהאינטרנט.
צחי הוא מנטור של אלפי ישראלים שלמדו כבר איך לעשות כסף באינטרנט, ולהגיע לחופש כלכלי.
זה כבר יותר מעשור שצחי מגבש שיטות להרוויח באינטרנט וכרגע על הפרק ישנן שיטות חדשות שמתווספות לשיטות רווח שלא נראו כמותן קודם לכן.

זה הזמן מצדך להיות החלטי, ולהבין שכדי להרוויח באינטרנט צריך לעשות את המאמץ, אך המאמץ בהחלט שווה את הרווח, כי אתה הולך לגלות כמה קל להרוויח כסף מהאינטרנט.

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט ללחוץ כאן עכשיו