ביטקוין שער שיא חדש – הביטקוין ממשיך לעלות!

המטבע הדיגיטלי ביטקוין שער שיא חדש – מתקרב ל-70 אלף דולר.
האם הביטקוין יעבור את ה-70 אלף ויקבע שיא חדש? 
במאמר שלפניכם נדבר על הנושא של ביטקוין שער שיא, כלומר נדבר על השיאים של הביטקוין במהלך השנים האחרונות במטרה להבין את מהלך עליית הערך של המטבע הדיגיטלי ובכך לנסות להבין האם הביטקוין יעלה אפילו יותר מ-70 אלף דולר בזמן הקרוב..

במהלך השנים האחרונות נוצרו הרבה מיליונרים חדשים כתוצאה מעליית ערך הביטקוין. 
בדומה לנדל'ן בישראל, הרווח העיקרי ממטבעות דיגיטליים נובע מעליית הערך של המטבע לאורך ציר הזמן. 
אך בשונה מנדל"ן הביטקוין ומטבעות דיגיטליים נוספים, עולים באופן שלא משתמע לשתי פנים, כלומר בערך מוגדר ברור, ובעליות יותר משמעותיות תוך זמן יחסית קצר ביחס לנדל"ן.

השקעות במטבעות דיגיטליים זה הנושא הכי חם כרגע בתחום ההשקעות, בדיוק מהסיבות שמנינו כעת.
וחשוב לציין כאן, שהסיבה העיקרית שהביטקוין נוצר מלכתחילה היא לשמר את ערך הכסף של הבעלים שלו.

תעריך את הכסף שלך – עליית הערך של מטבעות דיגיטליים

אם יש לך היום מאה דולר בכיס סביר להניח שאתה תוכל לקנות בו פחות בעוד 10 שנים מהיום. אך כאשר אתה מחזיק בביטקוין, עליית ערך הכסף שלך מתקדמת הרבה יותר ביחס לעליית ערך המוצרים היומיומיים שאתה קונה..

צחי רוזנטל זוכה מקום ראשון בתוכנית של כסף באינטרנט, זיהה את הפוטנציאל שיש במטבעות הדיגיטליים ולאחר כמה שנים של השקעה ובחינת שוק המטבעות הדיגיטליים פיתח גישה משלו לתחום..
אם גם אתה רוצה ללמוד איך אתה יכול להרוויח מהשקעות חכמות במטבעות דיגיטליים כדאי שתדבר עם האנשים הנכונים מהסיבה הפשוטה שאתה תרצה את הידע שיכול להקנות לך כלים להצלחה בתחום.

הדבר החשוב ביותר להבין לגבי מטבעות דיגיטליים זה התזמון והראייה קדימה.
הביטקוין כרגע הוא המטבע הנפוץ ביותר, אך אנחנו רוצים להפנות את תשומת לבכם לעובדה שכמו שהביטקוין עלה בלי שום קשר למדינה מסוימת או לשפה מסוימת בניגוד למטבעות פיזיים (יורו, דולר, וכו) – הביטקוין הוא תוצר גלובלי וכמו שהוא עלה כך גם מטבעות אחרים יכולים לעלות, וחשוב להבין את הגורם הזה עכשיו – שהתחום התפתח לרמה שכדאי להקדיש לו תשומת לב, ויותר מזה – אפשר לומר שזה די סביר שהמטבעות הדיגיטליים יהיו יותר ויותר חלק מהיום יום בעתיד.

אם יצא לכם להצטרף לאחד מהקורסים של צחי רוזנטל בעבר, בין אם זה בתחום השיווק הדיגיטלי או בין אם זה בתחום בניית אתרים וכו, אתם כבר בטח יודעים שצחי תמיד מחפש את השיטות הכי מהירות להרוויח מהאינטרנט, ושיטות שאפשר להנגיש לקהל הרחב כמו כן.
אנחנו שמחים להודיע שאנחנו מנגישים לכם קורס שיכול להכשיר אתכם להיות מומחים בתחום המטבעות הדיגיטליים ולהבין איך לעבוד איתם בצורה של רווח חכם ומהיר.

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט ללחוץ כאן עכשיו