ביטקוין או איתריום

ביטקוין או איתריום זה שאלה שרצה בין מביני עניין בכל הנושא של מטבעות דיגיטליים.
במאמר הזה ניתן כמה מהתובנות שלנו אך חשוב לציין לפני הכול שאין לראות במאמר זה המלצה, או הכוונה כלשהי בנושא השקעות במטבעות דיגיטליים.
במאמר זה אנחנו נציג את השאלה הזו – ביטקוין או איתריום מנקודת המבט שלנו, על מנת לאפשר יותר בהירות בנושא למי שחושב להשקיע במטבעות דיגטליים. – מקווים לעזור.. אך זכרו בסופו של דבר תצטרכו להגיע להחלטה על דעת עצמכם השקולה!..

ביטקוין הוא מטבע יותר מוכר מאיתריום וזו עובדה! אך סביר להניח שמי שכבר השקיע בביטקוין
כבר שמע ומבין מה זה איתריום.
איתריום הוא מטבע ששונה בטכנולוגיה שלו וגם במטרה העקרונית שלו כמטבע מהביטקוין ונסביר…

איתריום או ביטקוין

למרות שביטקוין ואיתריום הינם המטבעות הכי מדוברים בשוק המטבעות הדיגיטליים וזה המשותף ביניהם, ההבדל ביניהם הוא די גדול מהותית.
המטרה של הביטקוין היא לאפשר העברת ערך כספי דיגיטלי בצורה בינלאומית באופן מבוזר ודיפלציוני.
איתריום מהצד השני מתיימר להציע פלטפורמה מבוזרת לאפליקציות מגוונות באמצעות חוזים חכמים. ככול הידוע לנו חוזה חכם הוא חוזה שלא ניתן לשנות אותו ברגע שהוא יוצא לפועל אפילו לא מי שכתב ומי שיזם אותו. זהו בעצם אלגוריתם ממוחשב שמטרתו להוציא לפועל פעולות בהתאם לתנאים שהוגדרו מראש, ובכך לצמצם את הצורך במתווכים.

ערך האיתריום קפץ בצורה די משמעותית בשנים האחרונות בשל מספר סיבות שקשורות למהלכים שביצעו בעלי חברות גדולות בעולם.
עצם ההתעניינות של אותם בעלי השפעה במטבע הגדיל את ערכו.

מטבע נוסף שנחשב לשלישי בגודלו בשוק המטבעות הדיגיטליים הוא ה Binance.
אלה הם שלושת המטבעות הכי נפוצים כיום בשוק המטבעות הדיגיטליים, אך ראוי שתקדישו תשומת לב לנושא על מנת לדעת עוד וללמוד מה כדאי לכם לעשות..

ביטקוין – מטבע עם נוכחות

הביטקוין הוא המטבע עם הכי הרבה נוכחות, כלומר שכבר יש אנשים שמשתמשים בו כאמצעי חליפין. מדובר על עסקאות בודדות בינתיים אך יש סיכוי גדול שנראה ונשמע בעתיד יותר ויותר על המטבע ביטקוין ועל עסקאות שנעשות תמורת ביטקוין – ולא רק כמטבע להשקעה כיביכול אלא כמטבע לכל דבר ועניין.

אם תחום ההשקעות מעניין אתכם ובמיוחד אם אתם כבר מבינים את הפוטנציאל שיש בעליית הערך של המטבעות הדיגיטליים, ראוי לכם ללמוד את הנושא בצורה מקצועית יותר.
אנשים שהשקיעו לפני כ 5 שנים או יותר בביטקוין הרוויחו הרבה מאוד כסף ואנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שיש אנשים שרצו להשקיע ופשוט לא ידעו איך.

הנושא של מטבעות דיגיטליים מצריך הבנה מסוימת בתחום – איך לפתוח ארנק דיגיטלי, איך לקנות ואיך למכור ביטקוין או מטבעות דיגיטליים באופן כללי וכו..

מצד אחר לא מדובר בידע שהוא קשה להבנה, אלא כיוון שמדובר על השקעה אתם מן הסתם תרצו לעשות את הדברים בצורה נכונה כמו למשל לדעת עם איזה ארנק דיגיטלי לעבוד ולהבין את משמעות ההשקעה שלכם כדי שתדעו מה אתם רוצים לעשות וכמה אתם יכולים להרוויח.

כנסו בלינק שבסוף העמוד כדי לעשות צעד לעבר ההצלחה שלכם כמשקיעים נבונים!

לקבלת מדריך במתנה איך להתחיל
להרוויח כסף באינטרנט ללחוץ כאן עכשיו