מה זה ביטקוין והאם כדאי להשקיע בביטקוין עכשיו – כל התשובות בתוך מאמר

אז מה זה ביטקוין ולמה בכלל כדאי שתדעו מה זה?.. במאמר הזה נדבר על הביטקוין ועל הביטקוין הבא.

הסיבה לדבר על הביטקוין הבא היא מאוד פשוטה – תחום המטבעות הדיגיטליים בצמיחה מאוד משמעותית בשנים האחרונות וכל מי שעדיין לא מבין בתחום צריך לחגור חגורות ולטוס בתחום ולא רק לשחות, כלומר להבין אותו על בוריו, כיוון שיכול מאוד להיות שהביטקוין והמטבעות הדיגיטליים באופן כללי, יהיו המטבעות שבהם יהיה אפשר להשתמש גם לקניית הדברים הכי בסיסיים שאנחנו יכולים להעלות על הדעת, כמו אוטו, חיית מחמד, או אפילו לשלם איתם את השכירות של הדירה כל חודש…

הביטקוין הוא הנפוץ מבין המטבעות הדיגיטליים ולכן ראוי שנדבר עליו בהרחבה.
הרבה אנשים מתעניינים לגבי תהליך יצירת הביטקוין, אך ככול שתבינו יותר את התמונה הגדולה יותר, תבינו שזה האינפורמציה הכי פחות רלוונטית כדי להתחיל להרוויח מכל החגיגה הזו של המטבעות הדיגיטליים, אך בכל זאת כדאי שתהיו מעודכנים בתהליך היצירה של מטבעות דיגיטליים כדי לדעת לדבר את השפה החדשה הזו.

שמו של הביטקוין נובע מחיבור בין שתי מושגים, כאשר האחד הוא ביט (בתרגום לעברית – סיבית) והמושג השני הוא קוין (בתרגום לעברית – מטבע.)

הגרסה הראשונה של התוכנה פותחה בשנת 2008 על ידי קבוצת אנשים המכנים עצמם סטושי נקאמוטו.
עם זאת בשנת 2009 נעשה השימוש הראשון במטבע הביטקוין, ומאז יותר ויותר משתמשים במטבע הדיגיטלי.

מה זה ביטקוין - הביטקוין הבא
מה זה ביטקוין ואיך להרוויח מביטקוין

כשרוצים להבין מה זה ביטקוין חשוב להבין שהביטקוין הוא בעצם רשומה בקובץ ציבורי – (שרשרת בלוקים, או במילים אחרות בלוקצ'יין). את הביטקוין ניתן לנהל  ולעשות בו שימוש באמצעות תוכנה שנקראת – ארנק.
המערכת מבטיחה שהתשלומים יתבצעו באופן סדיר ומתוקן כך שסכום שהועבר מארנק המקור יתווסף לארנק היעד.

הביטקוין הבא

אז כמו שאתם כבר בטח מבינים מדובר על כסף שמיוצג על ידי מספרים בלבד, כלומר זה הוא לא כסף פיזי כמו שהתרגלנו לחשוב על כסף, או לראות כסף, אלא כסף דיגיטלי שמיוצג על ידי קוד מסוים.

עם כל זאת, הדבר החשוב יותר להבין לגבי מטבעות דיגיטליים זה התזמון והראייה קדימה בכל הנושא.
הביטקוין כרגע הוא המטבע הנפוץ ביותר, אך אנחנו רוצים להפנות את תשומת לבכם לעובדה שכמו שהביטקוין עלה בלי שום קשר למדינה מסוימת או לשפה מסוימת בניגוד למטבעות פיזיים (יורו, דולר, וכו) – הביטקוין הוא תוצר גלובלי וכמו שהוא עלה כך גם מטבעות אחרים יכולים לעלות, וחשוב להבין את הגורם הזה עכשיו – שהתחום התפתח לרמה שכדאי להקדיש לו תשומת לב.

צחי רוזנטל והביטקוין – דרך חדשה להרוויח!

אם יצא לכם להצטרף לאחד הקורסים של צחי רוזנטל – בין אם זה בתחום השיווק אונליין או בין אם זה בתחום הבניית אתרים וכו, אתם כבר בטח יודעים שצחי תמיד מחפש את השיטות הכי מהירות להרוויח מהאינטרנט, ובנימה זאת אנחנו שמחים להודיע לכם שבקרוב אנחנו נצא עם קורס שיכול להכשיר אתכם להיות מומחים בתחום המטבעות הדיגיטליים ולהבין איך לעבוד איתם בצורה של רווח חכם ומהיר.

המטרה של צחי היא להביא שיטות שמדברות לרוב האוכלוסייה, בין אם זה חברה אחרי צבא או פנסיונרים שמחפשים להגדיל את ההכנסה שלהם, הרבה מאוד ישראלים כבר נהנו מהאמביציה הזו של צחי רוזנטל להביא לאנשים דרכים לרווח מהאינטרנט במאמץ סביר ובמהירות ניכרת.

שריינו מקום כבר מעכשיו!