הסיבות שמונעות ממך לחיות בשלמות עם עצמך ! כיצד להתמודד?תעמידו פנים שאנו מרוצים מאיפה שאנחנו, תעמידו פנים שהכל בסדר, תעמידו פנים שאין לנו מטרות מיוחדות, מוטיבציה פנימית או רצונות. כשעמוק בפנים אנחנו באמת רוצים יותר.
תגלו מהו הדבר שאתם רוצים ולכו להשיג את זה כאילו חייכם תלויים בכך. למה?!? כי זה באמת ככה.
נא לצפות בסרטון שתרגמתי במיוחד בשבילך !

המשך הטקסט מהסרטון:
זה הזמן שלך להסתכל פנימה ולהחליט שאני אחראי של הגורל שלי, אני האחראי כאן!
אבל, יש רוצח חלומות שהרבה דברים שאנו רוצים לעשות, שהרבה מקומות שאנו רוצים לבקר בהם, הרבה דברים שאנו רוצים לחוות, שפשוט עוצר אותנו ב- א ב ל !
ואנו בונים סיפורים ועובדות מתוך משהו שקראנו באחד מהימים. וה- א ב ל הוא תירוץ למגבלות שאנו מציבים לעצמנו!!! וכשאנחנו מגנים על המגבלות שלנו אנו פשוט שומרים אותם לעצמנו.
תבין א ב ל יגרום לך להתמהמה, א ב ל יגרום לך להסתתר מאחורי הפחד, א ב ל יגרום לך לתרץ את כל התירוצים שיאמתו את הקיפאון שלך וחוסר העשייה למען החלומות שלך.
ועכשיו יותר מתמיד אנשים צריכים לחפש דרכים להגשים את החלומות שלהם, אנשים צריכים למצוא דרכים להצליח בזכות עצמם. אין דבר כזה בטחון במקום עבודה, אין דבר כזה פסלון חסינות. יש טרגדיות בחיים, אין התחייבות לשום דבר גבירותיי ורבותיי, האשליה נגמרה.
הייתה תקופה, שלמדנו בתיכון ואז באוניברסיטה ולאחר מכן התקבלנו לעבודה למשך 40 שנה ואז זכינו בשעון זהב מתנה לכבוד הפרישה.
הזמנים האלה נגמרו, הזמנים האלה נגמרו!!! לעולם לא יחזרו שוב
אז במקום להיות אנשים שחיים בפחד, בלחץ, חסרי אונים, שמרגישים קורבנות.
אני חושב שהגיע הזמן שנתחיל להסתכל קדימה בצורה אקטיבית, שנהיה כוח מניע לעתיד שלנו. אנו יכולים להחליט לקחת אחריות על הגורל שלנו, למצוא דרכים לעצב את חיינו, להתחיל לחיות את החלומות שלנו. זה הזמן להחליט שאני מוכן לצאת לדרך.
אנשים אומרים לעצמם, אני אתחיל לחיות יום אחד כשהדברים יסתדרו, מה שתמוהה בעיניי איפה היית כל הזמן, האם דאגת לסדר את הדברים?!?! בוודאי שלא.
תבינו, הרבה אנשים אומרים לא לדברים שהם לא יודעים בכלל מהם, כדי לתרץ למה הם לא ממשיכים הלאה, למה הם לא מתקדמים לשלב הבא, למה הם לא ממשים את עצמם, למה הם לא חיים את חייהם לפי התנאים שלהם. תמיד מוצאים משהו שישאיר אתכם במקום, שימנע מכם להתפתח, פחד כלשהו.
איך מתמודדים עם זה? אני אומר שאם הסתתרת מאחורי א ב ל, אם טענת שאין לך מספיק כסף או מספיק השכלה. תרים את הראש ולך תשיג את זה.
למה שלא תשתמש בכישורים שלך, אם אחרים מסוגלים ללמוד גם אתה יכול.
אנשים אומרים, כן יום אחד תהיה לי מסעדה, הם מעמידים פנים שהם רוצים שיהיה להם עסק, הם לא רציניים, איך אפשר לקבוע? צפה בפעולות שלהם, צפה במה שהם עושים, ההוכחה היא במעשים.
אז אם אתה רוצה לעשות משהו, אם חשבת על משהו שאתה רוצה לעשות, תרים את הראש וצא לדרך תחליט שאתה תתמודד עם כל מה שצריך, עם כל מה שדרוש.
אבל אתה חייב להתחיל עכשיו, לעשות מה שאתה יכול, מהיכן שאתה ועם מה שיש לך ולעולם אל תסתפק במועט.
הזמן לצאת לדרך – הוא עכשיו !

צחי רוזנטל
מקום 1 בעולם

2 Replies to “הסיבות שמונעות ממך לחיות בשלמות עם עצמך ! כיצד להתמודד?”

  1. היי צחי רציתי להודות לך שעזרת לי עם השיטה של ההשקעות לקח לי כמה שבועות אבל היום אני כבר מורווחת ב20% 🙂 תודה שעזרת לי לעשות כסף מהיר

    נשיקות ובהצלחה

  2. צחי רוזנטל אתה פיתחת ביטחון עצמי וקשרים עם השנים והשתנת לחלוטין
    אתה הוכחת שהכל אפשרי וכל אחד יכול להצליח אפילו מאפס
    לא הסתתרת מאחורי "אבל" וכך גם אני!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *