צחי רוזנטל ברדיו "ללא הפסקה" מתראיין אצל גבי גזית

אני צחי רוזנטל תובע את גוגל, בריאיון אצל גבי גזית בנושא איך להתגונן מפני חשיפה שלילית באינטרנט!


אז למה אני תובע את גוגל?
התביעה מול גוגל היא להגן על המוניטין ומפני פגיעה בפרנסה שנגרמים בגוגל ולא רק לי, אלא גם לעוד בעלי עסקים שונים באינטרנט, אנשים מפורסמים ועוד, שקורה להם דבר דומה.
גם אשת נשיא גרמניה לשעבר, תובעת את גוגל בהקשר דומה! אני פועל למען עצמי ולמען כל שאר האנשים שאם משהו כזה יקרה להם והם יפנו לגוגל, גוגל יקשיב וידע לדאוג להם.
ואם כבר אני מופיע בתקשורת, כמובן שאני עוזר לקדם את רעיון הכסף באינטרנט, שעוזר לי ולאנשים רבים שאני מכיר, להחליף את ההכנסה העיקרית או לייצר הכנסה נוספת הבייתה.
גוגל הפסידה בהליך משפטי דומה באיחוד האירופי, בו חויבה לתקן את מנגנון ההשלמה האוטומטי, כך שלא יציע לגולשים מילים פוגעניות כלפי התובע באותו הליך. אך זה נראה שגוגל אינה מפיקה לקחים, מתוך אמונה שבשל כוחה ועוצמתה תתיש כל אדם אשר ינסה לעמוד נגדה‏‎!

גבי גזית ביקש שאוכיח לו שבאמת אפשר לתמרן את גוגל כל כך בקלות והאם גם על השם שלו אפשר להוסיף מילות הכפשה בהשלמה של גוגל ואכן עשיתי זאת וזה היה מאוד קל! גבי גזית פשוט לא האמין אתם מוזמנים לשמוע את הריאיון השני בו גבי גזית המום שגוגל מכפישים גם אותו:

אני כבר 4 שנים עובד על העסק שלי מהבית, עובד קשה מאוד. היו חודשים שהרווחתי מעט והיו חודשים שהרווחתי הרבה. עברתי הצלחות ועברתי אתגרים.
בשנתיים הראשונות היה לי מאוד קשה להגיע לרווחים גבוהים באופן קבוע ויציב!
עבדתי מהבוקר עד הלילה בשביל להגיע למצב שבו אני נמצא היום, מצב שבו אני מרוויח כל חודש משכורת פסיבית מעל הממוצע. משכורת פסיבית זה אומר שגם אם אני לא עובד אני עדיין מרוויח אותה כל חודש. שיא הקריירה שלי היה כשזכיתי במקום הראשון בעולם בתכנית של כסף באינטרנט.

אני לא עברתי את כל הדברים האלה כדי שבשלב מסוים אוותר, כי מי שרוצה להצליח אסור לו לוותר לעולם!
אין שום סיבה שאני אשלם על תקלות או טעויות של אחרים! האם בגלל טעויות של אחרים אני צריך לוותר על החלומות שלי?
האם בגלל טעויות של אחרים אתה תוותר על החלומות שלך?
זכותו החופשית של כל אדם במדינה דמוקרטית ועוד במדינה עם מיסים ויוקר מחיה עצום כמו שלנו המקשה על רבים מאיתנו לחיות בכבוד, להרוויח הכנסה נוספת מהבית בתור עצמאיים !
אף אחד לא צריך לקחת לנו את זה, אף אחד ! זו זכותינו !
כי על החופש האישי והכלכלי שלנו אנחנו לעולם לא נוותר !!!
אנחנו כאן בשביל להילחם, אנחנו כאן בשביל לנצח ! !

מי איתי ?

תגובות בפייסבוק

2 Replies to “צחי רוזנטל ברדיו "ללא הפסקה" מתראיין אצל גבי גזית”

  1. צחי רוזנטל אחרי שהוכחת ברדיו מול כולם שזה מאוד קל להוסיף לאנשים כינויים שליליים בהשלמה של גוגל וגם עשית את זה לגבי גזית אז אין ספק שאתה צריך לנצח. לדעתי בעוד כמה חודשים כבר הכותרות בעיתונים יהיו צחי רוזנטל ניצח את גוגל כך זה צריך להיות! לדעתי כבר ניצחת בזה שהוכחת והוספת השלמה עם כינוי שלילי גם לגבי גזית ברדיו. אין מה להתווכח מול עובדות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *