שנת 2013 הגיעה! אז ב12 בלילה יצאתם למסיבות כמו כולם, עכשיו אתם לא מרגישים מטופש?

אז ב12 בלילה יצאתם למסיבות כמו כולם? מקווה שנהנתם, עכשיו תקשיבו. עד שנת 2013 החרבתם שטחי טבע רבים, הרגתם מיליארדים של חיות, כל אחד מכם אוכל 5000 חיות במשך החיים שלו. רבים ממכם מחונכים לשנוא דתות, עמים, גופים וכל מיני סוגים של אנשים. מחפשים תירוצים לשנוא ולהפריע לכל אדם עשיר או אדם שהצליח בדברים שהייתם רוצים להצליח בהם גם. אתם תמימים, מאמינים לתקשורת ולחינוך, המנהגים והתרבות ואלו שולטים בנו ובמעשים שלנו בלי שנחקור מה היא האמת.

הכסף אותו מדפיס הבנק המרכזי נוצר יש מאין, באמצעות הלוואות עם ריבית גבוהה מכסף שלא קיים, מה שהופך את הכלכלה העולמית לתרמית פירמידה בעצמה שמייצרת קריסות ענק, ולמרות זאת אנשים רבים תמימים חושבים שהם חיים באגדות ולא מבינים שכל העולם הזה מבוסס על חוקי הג'ונגל, כסף, כוח ושלטון!
אתם חוששים לצאת מהעבדות אל החירות ומעדיפים לעבוד בעבודה הרגילה, אצל גוף כזה שעוסק בכסף שמרוויח עליכם פי 10 מאשר שתצאו למכור דברים בעצמכם כי לא נעים לכם.
תרבות הפירמידות מייצרת פער גדול במעמדות הגורם לעוני רב, שנאה ופשע.

החיים שלכם מתנהלים על פי החלטות של פוליטיקאים, מסכי הטלוויזיה והעיתונים בהם כמה בעלי הון וארגונים משפיעים על מה לעשות ומה להראות לפי אינטרסים לאן לכוון ולדכא את ההמון, לפי שעשוע למוח, עצב, אכזריות וכעס.

אתם והילדים שלכם נשלחים לבית הספר כדי ש90% ממה שהם לומדים לא יעזור להם כלום בחיים, כאשר המטרה האמיתית היא להפוך אותם לצייתנים שירצו להיות שכירים בלבד אצל בעלי ההון ולהרוויח סכומים שיעזרו להם רק לשרוד עד הפנסיה.

הרפואה בעולם לא פותרת את המחלות אלא רק מקלה כי כך הם עושים עליכם כסף. משקיעים הון בשביל להציג פרסומות על תרופות יקרות בטלוויזיה ואוסרים עליכם לרכוש תרופות דומות וחוקיות ממקומות אחרים בעולם שעולות פי 10 יותר זול!
גופים עולמיים מתעלמים ומגנים פתרונות של מדענים לריפוי מחלות ולייצור אנרגיה זולה וידידותית לכדור הארץ כדי שחס וחלילה הגופים העולמיים לא ירוויחו פחות כסף.

כמעט כל מה שאתם קונים בסופר הוא לא בריא, מזון מעובד ומסוכר, הירקות שאתם קונים מרוססים, רעילים, מהונדסים גנטית ואפילו המים מהברז מכילים חומרים לא בריאים מצינורות ישנים ומהפלואוריד. לעומת זאת אנשים טבעונים הצליחו לרפא מחלות כרוניות שהרפואה לא הצליחה לרפא ואינם צריכים ללכת לרופא.

תרבות הצריכה המוגזמת – במקום לעסוק ולעשות דברים שישפרו את העולם אתם רק עוקבים מתי יצא המכשיר, הרהיט והכלי הבא, כאשר את כולם מייצרים מחומרים זולים ודפוקים. הם מראש מתכננים ויודעים מה יהיו הגרסאות הבאות של המכשיר, הם לא ימכרו לכם פעם אחת את הטוב ביותר. הסיבה היא שהם רוצים שעוד שנה זה יתקלקל ויישחק כדי שתיקנו מהם שוב! כך העולם מתמלא כל שנה בעוד ועוד זבל שהורס את הטבע ובקצב הזה יהיה קשה לאדם למצוא משאבים בעולם.

אז בשנת 2013 אני מאחל לכולכם לקחת את עצמכם בידיים, לקחת אחריות על עצמכם! ולצעוד אל עבר עתיד טוב יותר, אבל לא רק בדיבורים, אלא גם במעשים למען עצמכם וגם למען העולם!!
רק לכם יש את הכוח בידיים להשפיע ולשנות את העולם הזה.

end world

תגובה אחת ל “שנת 2013 הגיעה! אז ב12 בלילה יצאתם למסיבות כמו כולם, עכשיו אתם לא מרגישים מטופש?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *