דיי להרפתקאות בתחום הכסף באינטרנט! תפסיקו להרוס את התחום ואת השם שלכם!

אני נמנע מהרפתקאות וסיכונים מיותרים בתחום הכסף באינטרנט ואני קורא לכולכם לעשות בדיוק את אותו הדבר !! יש כרגע כאוס בתחום אתרי השיווק הרשתי ואתרי ההשקעות האינטרנטיים.
כל יום יוצאת תכנית חדשה ורבים מצטרפים ומשווקים אותה, אפילו אם מראש ברור שהיא תכנית שהמוצרים בה לא מספיק טובים, ואנשים שלא מרוויחים בה כסף לא יישארו בשביל המוצר או שיש לתכנית מודל לא יציב כמו מודל שמעניק למשתתפים אפשרות לשכפל את הכסף שלהם תוך שבוע, אשר אינו יכול לעבוד לאורך זמן ופוגע בשם שלכם ובמצורפים שלכם שעלולים להפסיד את כספם.
זה הזמן להפעיל מחשבה ולבחון כל מיזם ומיזם לגופו בכובד ראש!
לא ללכת אחרי העדר ולזכור שבמקום שבו יש כאוס יש הזדמנות, אבל היא צריכה להיות מחושבת ובעלת מודל עסקי יציב ומוכח !! כולנו מחפשים תכנית רווחים שתהיה לנו אפשרותה להתפרנס ולפרנס את בני משפחתנו ואת נכדנו בכבוד ולשנים רבות מאוד !!
אך זה לא אומר שכל תכנית היא כזאת ובטח לא תכנית של כסף קל ! כסף קל הוא כסף שתמיד יש בו סיכון גבוה יותר ולא משנה כמה אזהרות יהיו בנושא (גם אם תחתימו אותם), תמיד יהיו כאלה שלא ידעו לקחת\להפנים סיכון מחושב עד הסוף וחלק מהם יכולים להפסיד כסף ולהיפגע. לאחרונה רבים מצטרפים לכל תכנית חדשה בתחום השיווק הרשתי האינטרנטי, השקעות, פירמידות וכו', בלי מחשבה על הסיכון ואנשים נפגעים ומפסידים, וזה קורה שוב ושוב ושוב, לא נמאס ?
אני בטוח שגם לך נמאס מכל מה שקורה לאחרונה. כל כך הרבה אתרים של כסף מהבית נפתחים ואנשים מצטרפים ומשווקים כל דבר במקום להתמקד !
כל אחד יעשה מה שהוא רואה לנכון, אבל הוא צריך לחשוב טוב טוב האם כדאי לו להצטרף לכל תכנית חדשה שהוא שומע עליה, בעלת סיכון גבוה או לא והאם לצרף בכלל מישהו, אולי לצרף אליה חבר בודד שמבין עניין בתחום ובסיכונים או האם לצרף את כל העולם ואשתו!!
כשאתה משווק כל דבר, אנשים לוקחים אותך פחות ברצינות וזה מוריד את הסיכוי שהם יירשמו דרכך לתכנית היציבה והרצינית הבאה שיכולה להמשיך שנים רבות ולעשות שינוי בחיים שלך ושל משפחתך וחבריך. אני אישית עובד עם קבוצה גדולה מאוד של יזמים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הכסף באינטרנט ואנחנו בוחנים את התכנית הרצינית, היציבה, האמיתית שכולם חושקים בה.
לנו יש את הכוח להציע אותה לעשרות אלפים כדי שאלפים מהם יקחו בה חלק כבר בחודשים הקרובים. זאת נעשה רק לאחר בדיקות כי מדובר בתכנית עם מודל עסקי רציני, יציב ומוכח !!
אנשים רוצים לעבוד עם אנשים שבאמת יעזרו להם להצליח ומצליחים בעצמם ולא כאלה המחפשים לעשות כסף מהיר ומתעצלים לעבוד בעסקים אינטרנטיים אמיתיים.

תהיו חזקים ויציבים ! תהוו דוגמא לאנשים !
והם ילכו אחריכם!

צחי רוזנטל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *