הדרך הטובה ביותר להתנקם במישהו שפגע בך !!

עין תחת עין וכל העולם יהיו עיוורים. זה משפט שאמר מטהמה גאנדי. גאנדי אחד הפילוסופים הגדולים ביותר בהסטוריה הצליח מאוד, אדם שוחר שלום ונפש.
מה זה אומר המשפט הזה? עין תחת עין וכל העולם יהיו עיוורים? פשוט מאוד, אם מישהו עשה לכם משהו רע, אם מישהו עושה רע גם לאנשים אחרים. אם אתם תרצו להתנקם בו.
רוב הסיכויים שהוא ירצה לנקום בכם חזרה. אל תשכחו שהוא אדם רע. אם הוא עושה משהו שהוא לא הוגן שהוא לא פייר, אז זה חלק מהאופי שלו כנראה וסיכוי טוב שהוא ירצה לנקום בכם חזרה.
ואז אתם תחזירו לו, הוא יחזיר לכם חזרה, אתם תחזירו לו, הוא יחזיר לכם חזרה…. ואז.. מה יקרה?
היו הרבה מקרים בחיים שבאמת הרגשתי שממש בא לי להתנקם במישהו או להראות לו, להוכיח לו. אבל אז הבנתי שאם אני מתרכז בשליליות, אני רק מעקב את עצמי, את ההתפתחות שלי.
אני רוצה להתפתח ולהצליח ואם אני אהיה מפוקס בדברים שליליים, בלעשות רע למישהו אחר.. גם אם מגיע לו.. לי זה לא יתן כלום, בסופו של דבר.
משפט נוסף שאמר גנדי: "בכל פעם שאני מתייאש, אני נזכר שלאורך כל ההסטוריה דרך האמת והאהבה תמיד ניצחה. תמיד היו עריצים ורוצחים ולפעמים הם נראים בלתי מנוצחים.
אבל בסוף, הם תמיד נופלים"
תזכרו את זה תמיד. אם מישהו פגע בכם ואתם רוצים להחזיר לו, תניחו לו בסופו של דבר יום אחד מתישהו הוא יפול. תהיו חזקים. תהיו טובים. תלכו בדרך שלכם !
ותראו שבסוף תגיעו, תצליחו וזאת תהיה הנקמה הכי מתוקה, שיכולה להיות.
בהצלחה לכולם !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *